Kołdra letnia 160x200 antyalergiczna lekka polska wzorzysta

54,99 zł
Brutto
Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

Nr wzoru: KL160/1155

Kup do 13, a wyślemy dziś (pon-pt)
z 2 szt.
Opis

Kołdra letnia antyalergiczna 160x200 wzorzysta

Kołdra antyalergiczna GRE-MAX w letnim wydaniu to idealne rozwiązanie na gorące noce. Lekka, otulająca, z oddychających nowych materiałów niepochodzących z recyklingu zapewni zdrowy i higieniczny sen! W trosce o komfort naszych klientów kupujemy wysokiej jakości, znacznie droższe tkaniny poszyciowe i wypełnienie. Wszystkie komponenty produktu posiadają certyfikat  Oeko-Tex, który jest gwarancją, że materiały użyte podczas produkcji są nowe oraz pozbawione szkodliwych substancji i barwników.

Kołdra letnia GRE MAX to kwintesencja wysokiej jakości i komfortu. 

Z kołdrą letnią GRE MAX zapewnisz sobie relaks i spokojny sen.

Wypełnienie 

Wypełnienie kołdry letniej stanowi mieszanka termicznie skręcanych włókien Hollow (nowoczesna technologia produkcji), charakteryzująca się niezwykłą lekkością i doskonałą cyrkulacją powietrza. W efekcie ciało nie poci się podczas snu. Przy produkcji wypełnienia dbamy o każdy szczegół, dlatego możesz liczyć na wysoką jakość naturalnych materiałów. Włókna nie pochodzą z recyklingu, dlatego nie musisz martwić się o zdrowie i skórę. Gramatura wypełnienia to 150g/m2 – waga całej kołdry to zaledwie 1 kg.

Poszycie

Poszycie naszej kołdry letniej to wysokiej jakości mikrofibra o trwałym i modnym wzorze. Jest to tkanina, która wyjątkowo dobrze sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Jej lekkość i trwałość nikogo nie zawiedzie.

Trwałe i staranne wykończenie

Wykończenie kołdry letniej GRE-MAX jest bardzo staranne. W całości jest obszyta lamówką, co wpływa na jej trwałość. Dzięki temu naszą kołdrę letnią można bez obaw wielokrotnie prać. Dodatkowo kołdra posiada przeszycia, co zapobiega przesuwaniu się wypełnienia, nawet przy praniu na wysokich obrotach. Kupując nasz produkt zyskasz pewność, że posłuży Ci na wiele sezonów – a nie do pierwszego prania. Kupujesz od polskiego producenta polski produkt przedstawiony na zdjęciach (tak, są autentyczne - przedstawiają to, co otrzymasz).

Specyfikacja produktu:
- rozmiar: 160x200 +/- 5cm,
- wypełnienie: granulat silikonowy, 
- poszycie: mikrofibra pikowana,
- gramatura wypełnienia: 150g/m2
- waga wypełnienia: 1 kg,
- klasa cieplna: letnia,
- właściwości: antyalergiczna, możliwość prania, lamowana. 

Co zyskujesz kupując naszą kołdrę letnią?

Komfort – kołdra jest miękka, lekka i delikatna, najlepsze rozwiązanie podczas gorących nocy.

Zdrowie – kołdra jest bezpieczna dla dzieci i alergików. Posiada Certyfikat Oeko-Tex® - masz pewność, że materiały użyte w produkcji nie posiadają szkodliwych substancji i barwników.

Higiena  – doskonale przepuszcza powietrze, koniec z  problemem przegrzania dzięki oddychającym materiałom. Możliwość wielokrotnego prania na wysokich obrotach.

Funkcjonalność – jest niewielka - możesz ją zabrać na działkę, na wakacje, na wycieczkę, pod namiot.

Jakość – wysoki poziom poszycia i wypełnienia.

Opinie(0)

Opinie

Brak recenzji użytkowników

Musisz się zalogować lub zarejestrować aby dodać opinię

Zaloguj się

Megamenu

Koszyk

Nie ma produktów w koszyku