Kołdra antyalergiczna 160x200 całoroczna lekka otulająca

69,99 zł
Brutto
Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
Opis

Kołdra antyalergiczna całoroczna 160x200 lekka otulająca

Kołdry antyalergiczne z linii PREMIUM to idealny wybór dla wymagających użytkowników, którym jakość snu nie jest obojętna. Najwyższej jakości półprodukty użyte w procesie produkcji pochodzą od polskich producentów - są sprawdzone zarówno przez nas, jak i naszych partnerów. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych kołder antyalergicznych!

Poszycie 

Kołdra naszej produkcji wykonana jest z wysokiej jakości mikrofibry, które stanowi mieszankę bawełny i poliestru. Bawełna odpowiada za prawidłową cyrkulację powietrza, poliester natomiast zatrzymuje ciepło i sprawia, że kołdra równomiernie grzeje. Tkanina sprawia, że kołdra jest gładka i przyjemna w dotyku. Nie jest śliska, świecąca, szeleszcząca, nie sprawia wrażenia "plastikowej". Ponadto poszycie naszych kołder antyalergicznych wykazuje wysokie właściwości antyalergiczne, dzięki czemu może używać ich każdy od najmłodszych lat. 

Co więcej, kołdra antyalergiczna posiada przeszycia na całej powierzchni, dzięki czemu wypełnienie nie przesuwa się nawet po długim czasie i wielokrotnym praniu. Masz gwarancję, że nie powstaną tak zwane "zimne strefy". 

Wypełnienie

Wnętrze naszych kołder całorocznych stanowi kulka silikonowa wykonana z wysokiej jakości włókien silikonowych poddanych termicznej obróbce mającej na celu zwiększenie objętości. Dzięki temu kołdra jest miękka, puszysta i sprężysta. Co więcej, włókna silikonowe w znacznym stopniu ograniczają powstawanie roztoczy mogących stanowić przyczynę alergii oraz zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza. 

Kołdra antyalergiczna całoroczna naszej produkcji sprawdzi się doskonale przez cały rok!

Specyfikacja produktu:

- rozmiar: 160x200 +/- 5cm,
- waga wypełnienia: 1,7 kg,
- wypełnienie: granulat silikonowy,
- poszycie: mikrofibra pikowana,
- klasa cieplna: całoroczna, 
- możliwość prania: tak,
- właściwości: antyalergiczne, antyroztoczowe. 

Dlaczego warto postawić na nasze kołdry antyalergiczne?

otrzymasz produkt higieniczny i bezpieczny dla Twojego zdrowia, 
- dlatego, że kołdra jest lekka, sprężysta i otulająca, 
- otrzymasz produkt wykonany z polskich, certyfikowanych materiałów, 
- wesprzesz polskich producentów, a nie wschodniego giganta.

Opinie(0)

Opinie

Brak recenzji użytkowników

Musisz się zalogować lub zarejestrować aby dodać opinię

Zaloguj się

Megamenu

Koszyk

Nie ma produktów w koszyku